Колекції

всі колекції

Європейська якість за українською ціною!

Зносостійкість і довговічність


Контроль якості. Кожен виріб проходить суворий контроль якості. Наші меблі довела свою довговічність роками служби в готелях, кафе, барах і ресторанах наших клієнтів.

Стійкість до впливу навколишнього середовища. Завдяки спеціальним добавкам, штучний ротанг нашого виробництва стійкий до перепадів температур, впливу сонячних променів і появи грибка і цвілі.

Гарантія - 2 роки! Ми впевнені в якості продукції, що випускається, тому надаємо 2 роки гарантії на всі вироби.

Українське виробництво


Власне виробництво. Всі меблі нашої компанії виробляється на території України. Ми, також, самостійно виготовляємо стрічку з полімерного волокна.

Безпосередній контроль на всіх етапах. Власна унікальна рецептура, розроблена фахівцями нашої лабораторії, і безпосередній контроль над виробництвом ротангових стрічки дозволяє нам гарантувати якість цього матеріалу.

Ексклюзивні замовлення. Самостійне виготовлення штучного ротанга дає нам можливість здійснювати ексклюзивні замовлення з ротанга такої текстури, кольору і ширини, які необхідні конкретному клієнтові.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Широкий вибір. Більше 40 колекцій різного призначення і стилістичних напрямків. Меблі для саду та офісу, для дому та літньої тераси. Східна еклектика або європейський мінімалізм, південний Прованс або сучасний Лофт - вибирати Вам.

Індивідуальний підхід. Стандартна палітра з 24 кольорів і можливість створення предметів меблів за індивідуальними кресленнями дає простір для польоту думки і фантазії. Нам цікаві складні проекти і нестандартні рішення, пошук яких - це черговий крок у розвитку нашої компанії, в прагненні кожен день ставати краще.

Власне виробництво текстильних виробів і світлотехніки


Текстиль власного виробництва. Власне швейне виробництво дозволяє нам надавати широкий вибір текстильних виробів і створювати відчуття завершеності в інтер'єрі Вашого будинку або кафе, виготовляючи сидіння для диванів і крісел, декоративні подушки, штори і скатертини в єдиному стилі і колірній гамі.

Світлотехніка. Компанія PRADEX також займається виробництвом світильників різного призначення, в тому числі і спеціалізованих для кафе / барів / ресторанів. Продумане освітлення не тільки створює атмосферу, а й пробуджує апетит Ваших відвідувачів =)

Оперативність. Ми в найкоротші терміни можемо втілити в життя Ваші наймасштабніші і сміливі задуми.

Наші проекти

всі проекти

Меблі зі штучного ротанга

Свої меблі компанія PRADEX створює зі штучного ротанга власного виробництва, секретна формула якого розроблялася не один рік. Такий комплексний підхід до виготовлення плетених виробів обумовлений прагненням пропонувати клієнтові виключно якісну продукцію.

Штучний ротанг від PRADEX зроблений з первинної сировини і, завдяки особливій рецептурі полімерної стрічки, не деформується при натягу. Він стійкий до перепадів температур, впливу вологи і ультрафіолету, грибкових пошкоджень.

Всі меблі з штучного ротанга від PRADEX плетуться вручну, що дозволяє говорити про унікальність кожного нашого виробу. А існуючі у нас гарантійні і післягарантійні програми дають можливість бути впевненим в тому, що навіть в разі незначної поломки вироби наші майстри прийдуть на допомогу, щоб усунути її.