Квітник Мартін

Характеристики

Ширина 140 см
Глибина 50 см
Висота 65 см
Матеріал каркасу Алюміній
9436 .-
Кількість

Квітник зі штучного ротанга Мартін- оригінальний багатофункціональний предмет PRADEX. Як і всі вироби серії, він виконаний в стилі кубізм. Звичайно, в нього можна помістити штучні квіти і, тим самим, декорувати інтер'єр, але куди краще посадити в квітник живі рослини. Штучний ротанг, з якого виготовлений квітник, дозволяє це зробити: він високостійкий до вологи, вогкості і ультрафіолетових променів.

Квітник Мартін здатний не тільки пожвавити строгий сучасний інтер'єр, несучи до нього зелень, а й допомогти вирішити складну задачу зонування інтер'єру. Виріб стане відмінним рішенням в закладах, де люди сідають спиною один до одного. Якщо його помістити між двох диванів або між рядів з крісел, можна розділити між собою дві окремі зони відпочинку, зберігши для кожної атмосферу відокремленості.

У нашому інтернет-магазині представлені квітники Мартін на один і чотири вазона. Можливо індивідуальне виконання виробу на будь-яку кількість вазонів.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Вироби доступні в білому, мокко і кава з молоком кольорах.

За бажанням ви можете обрати для вашого квітника інший відтінок з широкої кольорової гами. Подаруйте інтер'єру енергію живої природи!