Квітник Гранд

Характеристики

Ширина 86 см
Глибина 86 см
Висота 65 см
Матеріал каркасу Алюміній
7226 .-
Кількість

Елегантний квітник на один вазон Гранд - функціональна модель зі штучного ротанга, яка допоможе декорувати кафе, ресторани, приватні особняки, бізнес-центри живою або штучною зеленню. Дизайн квітника дозволяє розмістити його в інтер'єрах самих різних стилів, а розмір - вмістити досить велику рослину.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Штучний ротанг не виділяє токсинів, не має запаху, тому не заподіє шкоди рослині. Запатентована формула ротангової стрічки PRADEX, захищена від вигоряння на сонці, крім того, штучний ротанг не боїться вологи і має фірмову легкість, завдяки алюмінієвому каркасу. Так як матеріали, з яких виготовлений квітник, не бояться перепадів температур і вогкості - Ви можете використовувати його навіть на вулиці для оформлення саду, альтанки або відкритої тераси.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

У нашому інтернет магазині Квітник Гранд представлений в 4-х класичних тонах: світлий графіт, чорний, коричневий і кава з молоком, але власне виробництво дозволяє нам виготовляти меблі на замовлення, тому Ви можете не тільки обрати колір, але і текстуру і ширину ротанга або внести конструкційні зміни.