Торшер Блекворк Privalov Design

Характеристики

Ширина 54 см
Глибина 54 см
Висота 193 см
Матеріал корпусу Натуральне дерево (ясен), полікарбонатний розсіювач. Корпус освітлювального елементу: алюміній, пофарбований порошковою фарбою
Ступінь захисту IP 20
Напруга 110-240V
Потужність 12W
Освітлювальний блок Світлодіод (COB)
Колір Чорний, графіт, червоний
6384 .-
Кількість

Український дизайнер Андрій Привалов спільно з командою PRADEX розробили і випустили світильник-вішалку Торшер Блекворк, освітлювальна частина якого зроблена у формі софіта. Стиль Блекворк - мінімалізм у великих розмірах, поєднує в собі простоту і оригінальність, тому в якості матеріалів були обрані дерево для стійки і метал для абажура і ніжок. «Театр починається з вішалки», а будинок з передпокою в якому можна поставити таку незвичайну вішалку. Торшер Блекворк може перетворити зал кафе чи ресторану, щоб кожен Ваш гість зміг відчути себе зіркою в світлі софітів, а плащ, накинутий на таку вішалку, буде створювати робочу атмосферу знімального майданчика.

Конструкція торшера зручна тим, що не вимагає додаткових кріплень і Ви можете перенести світильник, крім того, світло торшера Блекворк може змінювати напрямок по вертикалі на 180 °, це можна застосовувати для створення різних ефектів: направлене світло - фокусує увагу на потрібному об'єкті, а світло , відбите від стелі і стін, приємніше для очей і робить простір візуально більшим.

В інтернет магазині PRADEX Ви можете придбати Торшер Блекворк, виконаний в кольорі графіт або червоний і обрати буде світло Вашого світильника теплим або холодним.

Атмосфера інтер'єру складається з деталей і наші дизайнери вміють їх створювати!