Світильник Цитрус

Характеристики

Висота 30 см
Діаметр 50 см
Висота підвісу 120 см
Матеріал корпусу Сталь, пофарбована порошковою фарбою
Ступінь захисту IP 20
Напруга 220-240V
Потужність 60W max
Освітлювальний блок Патрон E27
Колір Прованс
5110 .-
Кількість

Світильник Цитрус з техноротанга, який на перший погляд не відрізнити від природного ротанга, для тих, кому подобаються натуральні матеріали в інтер'єрі, але не подобаються клопоти, які вони доставляють. Тонкий штучний ротанг кольору «прованс», «під дерево», молочно-білого або чорного, відмінно впишеться в будь-який стиль оформлення будинку, дачі або кафе і буде не тільки радувати око, але і давати достатньо світла.

Лаконічний плетений абажур з ротанга не втратить свій колір з плином часу, не потріскається і не потребує спеціального догляду. Сталевий каркас покритий порошковою фарбою, це дає йому додатковий захист від вологи, тому в разі необхідності його можна мити. Складні освітлювальні блоки часто бувають в дизайнерських моделях, Цитрус - приємний виняток, він обладнаний стандартним патроном, що дозволяє вам обрати звичайну або енергозберігаючу лампочку і без зусиль поміняти її самостійно.

Строгий контроль якості супроводжує весь процес виготовлення світильників, тому ми впевнені в якості, а для того, щоб ви розділили з нами нашу впевненість, на всі вироби ми надаємо гарантію.