Стілець Верона Барний

Характеристики

Ширина 45 см
Глибина 52 см
Висота 108 см
Висота сидіння без подушки 72 см
Висота подушки 5 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
5478 .-
Кількість

Стілець Верона барний був створений, в зв'язку з популярністю колекції Верона, для зон відпочинку з барною стійкою. Оригінальний дизайн, використання литих елементів з рослинними мотивами прекрасно підходить для благородних, вишуканих інтер'єрів. Каркас і литі елементи з алюмінію забезпечують фірмову легкість і можливість використовувати меблі під відкритим небом. Стілець абсолютно невибагливий у догляді: покритий порошковою фарбою алюміній, не боїться ні вологи ні перепадів температури, його можна протерти від пилу або вимити.

Текстильне оформлення секційними подушками зробить цю сучасну модель комфортніше. У нашому інтернет магазині великий вибір зносостійких тканин PRADEX, які не бояться машинного прання, а, замовивши зйомні чохли для подушок, Ви зможете оновлювати інтер'єр без особливих зусиль. Нанесення бренду, фото, основного мотиву закладу на тканину можливо за допомогою повнокольорового принта.

Повний цикл виробництва дозволяє нам не тільки контролювати якість на кожному етапі, а й виготовити меблі на замовлення, змінити колір каркаса або внести будь-які конструкційні зміни за Вашим бажанням.