Стілець Твіст Барний

Характеристики

Ширина 57 см
Глибина 58 см
Висота 104 см
Висота сидіння без подушки 78 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
3977 .-
Кількість

Стілець Твіст Барний декорований новинкою в меблевому дизайні - капроновим шнуром. Ресторатори все частіше обирають нові практичні та зносостійкі матеріали, які не потребують спеціального догляду, які можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці. Сидіння цієї моделі виконано для максимального комфорту зі спинкою і підлокітниками, щоб гості затрималися якомога довше, а габарити будуть зручні для людей різних комплекцій.

Легкий і міцний каркас виробу виконаний з алюмінію покритого порошковою фарбою, а значить, він не поржавіє, навіть якщо потрапить під дощ. Поліпропіленовому шнуру також не шкодить волога - він швидко сохне, не деформується і не вигорає на сонці. Такі характеристики роблять Стілець Твіст Барний ідеальними меблями для барів під відкритим небом на березі річки, моря або басейну, а різноманітність кольорів каркаса і шнура - знахідкою для дизайнерів.

ПОДУШКИ І БРЕНДУВАННЯ

Якщо Ви хочете брендувати стілець, то можна нанести логотип або основний мотив закладу на подушки за допомогою повнокольорового принта або вишивки. Великий вибір зносостійкого текстилю PRADEX і можливість зробити кілька зйомних чохлів дозволить міняти інтер'єр так часто, як Вам захочеться.

ГАРАНТІЯ

Наші клієнти рідко вдаються до гарантії, але якщо Вам вдасться зламати стілець, ми будемо дбати про нього 5 років з моменту покупки, а після в рамках пыслягарантійної програми.