Стілець Оригінал

Характеристики

Ширина 45 см
Глибина 58 см
Висота 92 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
3534 .-
Кількість

Дизайнери PRADEX представляють плетений стілець зі штучного ротанга Оригінал з ефектними дерев'яними ніжками.

Цей меблевий виріб ідеально підійде для оформлення літніх майданчиків ресторанів і кафе, зон відпочинку в заміських будинках і пляжних комплексів vip-класу.

Креслоподібний стілець Оригінал - це витончений виріб, що представляє собою цільно сплетене сидіння з високою спинкою. Особливої вишуканості йому додає плавність ліній і граціозність опорної частини.

Модель виконана в глибокій обідній посадці і, як і всі авторські вироби зі штучного ротанга виробництва PRADEX, відрізняється міцністю і витривалістю. Завдяки спеціально розробленій технології виробництва, він абсолютно не боїться дощів, морозів, сонячних променів і грибкових ушкоджень, що робить можливою його цілорічну експлуатацію на свіжому повітрі!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

У нашому інтернет магазині стілець Оригінал представлений в трьох шляхетних відтінках: коричневому, білому, графіті. Але у вас завжди є можливість замовити цю модель в брендовому кольорі вашого закладу або будь-якому іншому відтінку з широкої кольорової гами. Ви також можете доповнити її м'якими сидіннями і декоративними подушками PRADEX, які подарують виробу додатковий комфорт і зроблять ваш простір яскравішим і цікавішим!

Стілець зі штучного ротанга Оригінал призначений для людей з відмінним смаком: витонченість, шик, благородство - ось відповідні епітети для цього меблевого предмету вищого класу!