Стілець Хокер

Характеристики

Ширина 38 см
Глибина 38 см
Висота 78 см
Висота сидіння без подушки 78 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
3175 .-
Кількість

Стілець Хокер зі штучного ротанга - респектабельна модель колекції «Барна». Плетіння, яке повністю приховує каркас, виглядає солідно, конструкція стійка за рахунок широкої основи, а висота сидіння продумана так, щоб не була потрібна підставка для ніг. У сучасних інтер'єрах барні меблі зустрічаються в різних стилях, а дизайн Стільця Хокер дозволяє його використовувати як в кантрі-стилі, так і в актуальних зараз стилях таких як техно або лофт. Багато моделей барних меблів не витримують конкуренції, тому що не можуть використовуватися під відкритим небом, але цей стілець зовсім не боїться ні вологи, ні перепаду температур завдяки каркасу з алюмінію, це ж робить його надзвичайно легким.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Штучний ротанг завоював свою популярність завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам: він довговічний, зносостійкий, не виділяє шкідливих речовин, не викликає алергії і не вимагає спеціального догляду. Ротанг виробництва PRADEX має в своєму складі унікальну добавку, яка захистить меблі від втрати кольору через вплив ультрафіолету, а значить, навіть літнє сонце не зіпсує Ваші плетені меблі.

Повний цикл виробництва дозволяє нам виготовляти меблі на замовлення. Колір, текстура, ширина ротангової стрічки, конструкційні зміни - наші дизайнери можуть допомогти знайти оптимальний варіант саме для Вашого інтер'єру.