Стілець Бриз барний

Характеристики

Ширина 54 см
Глибина 53 см
Висота 113.5 см
Висота сидіння без подушки 80 см
Матеріал каркасу Сталь
Текстиль Не входить у вартість
4824 .-
Кількість

Стілець Бриз Барний був створений спеціально для оформлення інтер'єрів з барною стійкою. У поєднанні з іншими елементами колекції у вас є повний набір для оформлення просторів кафе, ресторанів і готелів. Але також його вишуканий і стриманий дизайн відмінно впишеться в зупинку кухні з барною стійкою або ж в інтер'єр сучасних креативних просторів.

Стілець абсолютно невибагливий у догляді. Каркас із сталі, покритий порошковою фарбою, не боїться вологи, перепадів температури і сильних навантажень. Штучний ротанг, на відміну від натурального, не вицвітає на сонці і не боїться води, так що меблі можна використовувати на терасах, верандах і на літніх майданчиках.

За індивідуальним замовленням волокно техноротанга може бути виготовлено в будь-якому кольорі та з різноманітними текстурами. Можлива зміна габаритів вироба спеціально для вашого приміщення. Також ми можемо зробити додаткові подушки на замовлення.

Якісні матеріали та ретельний підхід до справи дають гармонійний результат у вигляді зручної і надійної продукції. На вироби надається п'ятирічна гарантія для домашнього використання і трирічна для комерційного застосування. Наша фірма надає: супровід продукції на весь термін її служби, післягарантійне обслуговування, а також ремонт в разі не гарантійної поломки.