Стілець Блюз

Характеристики

Ширина 57.5 см
Глибина 59 см
Висота 80 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Штабелювання Так
Текстиль Не входить у вартість
2672 .-
Кількість

Стілець Блюз - це, мабуть, найпопулярніший стілець PRADEX за всю історію компанії.

При зовнішній простоті, секретів у цій моделі кілька: по-перше, стілець розрахований на тривале сидіння без втрати комфорту. По-друге, модель легко штабелюються, що забезпечує компактне зберігання цих меблів. Це особливо важливо для кафе, дач, літніх резиденцій, де актуальним є питання економії місця.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

До того ж крім стандартної пропозиції, ви можете замовити до стільця будь - яке сидіння, обравши для нього відповідний текстиль і товщину поролону. Це дає можливість не тільки регулювати висоту і м'якість посадки, а й урізноманітнити інтер'єр кольоровими деталями. Весь текстиль PRADEX зносостійкий і не вимагає особливого догляду.

Сидіння до стільця кріпиться за допомогою velcro (липучки). Таке функціональне рішення дає можливість легко оновлювати сидіння в міру потреби.

Про міцність і довговічність цього приладу можна говорити годинами, але, якщо ви звикли довіряти виключно своїм очам і судити виходячи зі свого досвіду, пропонуємо провести експеримент: утопіть-ка стілець на день в басейні!

Ну а якщо говорити серйозно, то стілець зі штучного ротанга Блюз абсолютно не боїться вологи і сонця, морозу і вітру і готовий до використання на відкритих майданчиках цілий рік.

Творці стільця Блюз спроектували його таким чином, щоб він міг розміщуватися навколо столу будь-якої форми. Це може дозволити рестораторам збільшити кількість посадкових місць на майданчику.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Стілець представлений в широкій кольоровій гамі, а при бажанні може бути виконаний в будь-якому іншому відтінку, якого вимагає ваш інтер'єр.

Потрібно зауважити, що всі перераховані вище переваги цієї моделі оптимально поєднуються з прийнятною вартістю вироба.