Стілець Бейсик

Характеристики

Ширина 45 см
Глибина 56 см
Висота 84 см
Висота сидіння без подушки 45 см
Матеріал каркасу Алюміній
Штабелювання Так
Текстиль Не входить у вартість
2754 .-
Кількість
Стілець Бейсік - надійний і елегантний виріб PRADEX, виконаний в класичному стилі, який підійде до будь-якого інтер'єру. Модель має лаконічну нехитру форму, яка розроблялася з урахуванням анатомічних особливостей людини. Ергономічний і зручний стілець Бейсік, сплетений зі штучного ротанга виробництва PRADEX, відмінно експлуатується на відкритому повітрі. Легкий і мобільний, він абсолютно байдужий до дії вологи, морозів, ультрафіолетових променів. Як і всі авторські вироби зі штучного ротанга виробництва PRADEX, стілець Бейсік відрізняється міцністю і витривалістю.

Творці стільця Бейсік спроектували його таким чином, щоб він міг розміщуватися навколо столу будь-якої форми, що допоможе рестораторам збільшити кількість посадкових місць без шкоди зручності клієнта.

Завдяки своїй надійності, ця модель - відмінний варіант стільця для літнього майданчика кафе і ресторанів, приватних особняків з відкритими верандами і терасами, холів і конференц-залів готелів.

Виріб представлено в елегантних відтінках ротангової стрічки: білому, коричневому, графіті. За індивідуальним замовленням стілець Бейсік може бути виконаний в будь-якому іншому відтінку, якого вимагає ваш інтер'єр.

При покупці стільця Бейсік надається 5 років від виробника!