Стілець Барний

Характеристики

Ширина 46 см
Глибина 42 см
Висота 103 см
Висота сидіння без подушки 80 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
2734 .-
Кількість

Цей барний стілець розроблений дизайнерами PRADEX спеціально для приміщень з барною стійкою: кафе, барів, ресторанів, кухонь-студій. Завдяки цікавому дизайну цій моделі також віддають перевагу в молодіжних інтер'єрах різних speaking-клубів, art-студій і шкіл вивчення іноземних мов.

При фірмовій легкості стілець Барний - стійкий і витривалий меблевий виріб: впевнено себе почувати на ньому можуть люди всіляких комплекцій.

Сучасний матеріал, з якого він плететься нашими майстрами вручну, дозволяє забути про спеціальний догляд: стілець не боїться ультрафіолету, забруднень і пролитої на нього вологи.

Виріб ідеально приставляється до барної стійки або стільниці, а його продумана ергономіка дозволяє максимально розслабитися і отримати задоволення від приємного спілкування в колі цікавих людей!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Ця сучасна дизайнерська модель представлена ​​в помаранчевому, коричневому, кава з молоком і чорному кольорах ротангової стрічки. За індивідуальним замовленням можливе виготовлення стільця Барний в брендовому кольорі вашого закладу або унікальному кольорі вашого інтер'єру.

Можлива також розробка ідеальних габаритів виробу спеціально для вашого приміщення.

Ви можете бути впевнені, що високий стілець зі штучного ротанга Барний забезпечить не менш високий рівень комфорту вашому відпочинку!