Стілець Барний Марокко

Характеристики

Ширина 47 см
Глибина 53 см
Висота 110 см
Висота сидіння без подушки 80 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
4612 .-
Кількість

Стілець Марокко барний зі штучного ротанга виконаний в східному стилі. Ергономічна спинка, м'яке сидіння і зручна опора для ніг роблять його дуже комфортним. Ажурні просвіти, стрілчасті арки основи, плетіння, які нагадують різьблений орнамент - створять атмосферу арабської казки. Барні меблі все частіше застосовуються не тільки для оснащення барів і кафе, вони популярні як в клубах, так і в будинках або біля басейнів. Штучний ротанг підходить для цього якнайкраще, адже йому не шкодить вода, у нього є захист від ультрафіолету, йому не зашкодять перепади температури, на ньому не заведеться грибок або бактерії. Каркас з алюмінію також не схильний до корозії і забезпечує фірмову легкість нашим виробам.

ТЕКСТИЛЬ

М'яке сидіння зі зносостійких тканин можна прикрасити повнокольоровим принтом, нанести логотип, арабську в'язь або дублювати основний мотив Вашого інтер'єру. Чохол секційної подушки легко змінити для прання або щоб урізноманітнити інтер'єр.

Наш інтернет магазин дає можливість не тільки обрати меблі з великого асортименту колекцій, а й створити меблі на замовлення або внести зміни в конструкційні особливості. Телефонуйте і нехай все буде так як Ви мріяли.