Стіл Верона прямокутний

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Прозоре скло
8660 .-
Кількість

Стіл Верона прямокутний - функціональний класичний обідній стіл колекції для стилів, основне завдання яких наповнити повітрям і світлом інтер'єр. Цю модель столу Ви можете поєднувати зі стільцями Верона без підлокітників, щоб оптично збільшити приміщення і акцентувати увагу на невагому витонченість, або з Кріслом Верона і Диваном обіднім Верона, щоб підкреслити елегантність і аристократичність.

ВАРІАНТИ стільниці

Стільниця столу виконана з HPL (High Press Laminate - ламінат високого тиску), який відрізняється зносостійкістю, не боїться високих температур, вологи, ультрафіолетових променів і побутових хімікатів, а каркас виконаний з алюмінію, що дозволяє використовувати стіл Верона прямокутний не тільки всередині приміщень, але і під відкритим небом, на терасі або в альтанці. Завдяки легкості алюмінію ця модель буде дуже практична в якості садових меблів або меблів для дачі. Вибір кольору каркаса дозволить додати затишку, якщо Ви буде використовувати теплі або приглушені тони, або зробити інтер'єр більш динамічним яскравими відтінками.

У нашому інтернет магазині Ви можете замовити меблі як в базовій комплектації і вибрати кольорову стільницю, перламутрову, що імітує метал, дерево або камінь, так і зробити її унікальною, замовивши повноколірний принт. Принт використовується дизайнерами для нанесення логотипу, для підтримки тематики Вашого закладу або, якщо це стіл для будинку, то повторить головний мотив або відтінок інтер'єру.

Нам цікаві складні проекти і нестандартні рішення, пошук яких - це черговий крок у розвитку нашої компанії, в прагненні кожен день ставати краще.