Стіл Тін обідній

Характеристики

Висота 75 см
Діаметр 100 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Матове скло
8819 .-
Кількість

Стіл Тін обідній з широкого ротанга з оригінальним плетінням основи може служити прикрасою кафе, бару чи ресторану та скласти гарнітур, як зі стільцями, так і з обідніми кріслами PRADEX. Дуже гармонійно меблі цієї колекції виглядають на літніх терасах, а так як вони не бояться опадів, перепадів температур, не вигоряють на сонці і володіють фірмовою легкістю - це робить їх ідеальними меблями для рестораторів.

Стільниці

Каркас столу виконаний з алюмінію і не схильний до корозії. Стільниця цієї моделі зроблена з матового скла, але може бути тонована під «бронзу» або «графіт». Якщо ви хочете стільницю, якій будуть не страшні удари, високі температури і побутові хімікати, то можете замовити її з HPL перламутрову або кольорову, що імітує метал, дерево або камінь. Всі наші вироби не потребують спеціального догляду, їх досить протирати від пилу або змивати забруднення водою.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Великий вибір кольорів ротанга дозволить створити унікальні меблі для будь-якого кольорового рішення вашого інтер'єру, а незмінна якість послужить запорукою довговічності. Повний цикл виробництва дозволяє нам вносити конструкційні зміни і виготовляти меблі на замовлення.