Стіл Тін журнальний

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 50 см
Висота 45 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці HPL
7418 .-
Кількість

Стіл Тін журнальний з широкого ротанга прекрасне доповнення до крісел і диванів колекції Тін. Його овальна форма повторює плавні обриси інших моделей. Алюмінієвий каркас і штучний ротанг - матеріали, які однаково добре служать як в приміщенні, так і під відкритим небом, крім того, вони надають виробам фірмову легкість, це зручно, якщо ви любите перестановки.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Штучний ротанг не боїться перепадів температур, не вигорає на сонці, на ньому не заводиться грибок і пліснява, він не виділяє шкідливих речовин і тому він не тільки практичний, але і дуже екологічний матеріал. Доглядати за техноротангом дуже просто - достатньо протирати його від пилу або змити забруднення водою.

Стільниця

Стільниця цієї моделі виконана з HPL, це сучасний зносостійкий матеріал, який може бути різних кольорів або імітувати дерево або камінь. Купуючи столик в нашому інтернет магазині ви можете замовити плетену стільницю або із загартованого скла, яке може бути тоноване під «бронзу» або «графіт».

Ми впевнені в якості нашої продукції, але якщо щось все-таки трапиться з нашими меблями, то ми полагодимо її в рамках гарантійної або післягарантійної програми.