Стіл Теннессі

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 60 см
Висота 40 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
9316 .-
Кількість

Вишуканий стіл Теннессі виконаний дизайнерами PRADEX в східному стилі і підійде як домашнім інтер'єрам, так і інтер'єрам кафе і ресторанів.

Цей плетений виріб являє собою добротну прямокутну стільницю зі скошеною всередину основою на низьких ніжках, які розходяться під витонченим кутом.

Під стільницею розташовується відкрита ніша, де зручно розмістити плоску вазу з фруктами, свіжу пресу, пульти від медіа-пристроїв і інші потрібні під рукою дрібниці.

Вітальні і столові приватних особняків, холи престижних гостинець і готелів, vip-зони в бізнес-центрах - ця модель відмінно підійде для створення комфортного простору фешенебельним інтер'єрів.

Для цієї моделі столу існує кілька варіантів виконання стільниці:

- скляна (за бажанням ступінь прозорості скляної поверхні може варіюватися).

- плетена під склом.

Компанія PRADEX надає можливість зміцнити скляну поверхню спеціальною захисною плівкою, яка захистить скло від розсипання під час удару і подряпин при механічних пошкодженнях.

Ви можете замовити стіл Теннессі в серійних кольорах: мокко, кава з молоком, графіті або обрати для нього ексклюзивний відтінок з широкої кольорової гами.

Обираючи журнальний стіл Теннессі, зверніть увагу на інші меблеві предмети цієї стильної колекції PRADEX, які прекрасно поєднуються між собою.

На всі вироби нашої компанії - гарантія 5 років!

Розкішного відпочинку!