Стіл прямокутний Палермо

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці HPL
8561 .-
Кількість

Прямокутний стіл «Палермо» це європейський дизайн, лаконічна стільниця опирається на витончено вигнуті ніжки, тому його можна рекомендувати як для традиційних стилів: класичного, бароко, так і для таких лаконічних стилів як мінімалізм в оформленні інтер'єрів. Текстура волокна ротанга прекрасно поєднується з природними матеріалами: каменем, керамікою, натуральними тканинами, а палітра дуже різноманітна на відміну від натурального ротанга. Надзвичайне поширення дизайнерських меблів з штучного ротанга є наслідком його відмінних характеристик.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Сонце, вітер, дощ, сніг - для наших меблів немає поганої погоди, їй байдужі різкі перепади температури і значні навантаження, вона не вицвіте і не потріскається. Плетені меблі PRADEX не вимагають спеціального догляду - достатньо лише протирати їх від скупчування пилу.

У нашому Інтернет магазині Прямокутний стіл «Палермо» представлено в п'яти кольорах: коричневий, чорний, кава з молоком, білий, жовтий перламутр, ці класичні тони знаходяться завжди поза часом і модою.

ВАРІАНТИ стільниці

Стільниця виконана з тонованого скла, що надає респектабельності столу, але різні інтер'єри диктують різні рішення, тому ми можемо запропонувати інші варіанти стільниці: плетені, плетені зі склом (прозоре, з печаткою), HPL (з кантом і без). Якщо Ви зупините свій вибір на скляній стільниці, то Вам не доведеться турбуватися через незначні удари, адже гартоване скло здатне витримувати велике навантаження, ніж звичайне.

Виготовлення меблів в PRADEX це творчий процес, в якому Ви можете втілити свою мрію. Майстри компанії завжди готові створити стіл за індивідуальним замовленням, враховуючи побажання клієнта.

ГАРАНТІЯ

На всі вироби поширюються гарантійні і післягарантійні програми.