Стіл Палермо

Характеристики

Ширина 80 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці HPL з кантом
7766 .-
Кількість

«До всього навколо потрібно ставитися серйозно ...» - говорить головний герой фільму «Зйомки в Палермо». Під цим девізом дизайнери PRADEX створили представницьку меблеву серію Палермо, що складається зі столу і стільця.

Стіл Палермо являє собоюквадратною стільницю на злегка зігнутих усередину ніжках. Завдяки такому дизайну плетений виріб виглядає стильно і дорого.

Кафе і ресторани, столові та вітальні особняків - список можливих інтер'єрів для цієї ергономічної дизайнерської моделі можна продовжувати довго.

Як і всі вироби PRADEX, стіл Палермо можливо використовувати за призначенням на відкритому повітрі - спеціальна рецептура ротангової стрічки, розроблена нашою компанією, робить його повністю погодостійким. Проливні дощі, тріскучі морози, палюче сонце не змінить його зовнішнього вигляду і функціональних характеристик.

Для цієї моделі існує кілька варіантів виконання стільниці. Вона може бути:

- плетена

- плетена під склом (ступінь прозорості варіюється за вашим бажанням)

- з HPL (з кантом або без)

За бажанням можна обрати колір стільниці з будь-якого матеріалу, а скляну поверхню зміцнити ударостійким прошарком. Ви також можете надати виробу унікальності, нанесши на скляну поверхню за допомогою повноколірного друку будь-яке зображення (улюблену фотографію, репродукцію, логотип закладу та ін.).

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Стіл зі штучного ротанга з цієї серії представлений в стриманих шляхетних відтінках: білому, коричневому, кава з молоком. Але за традицією компанія завжди надає можливість клієнту замовити вироби в будь-якому іншому відтінку широкої кольорової гами.

У цього меблевого виробу є один секрет. В якому б інтер'єрі ви його не «поселили», приємне невимушене спілкування за цим столом забезпечено! А все тому, що в італійському місті Палермо, в честь якого він названий, за статистикою проживають самі товариські і доброзичливі люди.