Стіл Орігамі

Характеристики

Ширина 78 см
Глибина 40 см
Висота 51 см
Матеріал каркасу Сталь
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
5228 .-
Кількість

При створенні цієї моделі столу дизайнери вирішили відкинути всі декоративні елементи, щоб отримати чисту форму. Ця форма - вигнута у вигляді букви П плетена конструкція, яка відмінно впишеться в сучасні інтер'єри, несучи в них легкість і максимальну свободу простору. Стильний стіл зі штучного ротанга Орігамі виконаний в актуальному стилі мінімалізм і добре поєднується не тільки з меблями серії Орігамі, а й зі стільцями, кріслами, диванами і навіть шезлонгами інших колекцій.

Стіл Орігамі дуже стійкий завдяки сталевому каркасу, але його можна використовувати і на відкритих майданчиках, тому що сталеві конструкції ми покриваємо фарбою, яка захищає від корозії, а штучному ротангу не зашкодять ні перепади температури, ні опади, ні сонячні промені. Меблі з техноротанга дуже практичні бо не вимагають спеціального догляду, забруднення можна просто змити водою.

Стільниця плетена з прозорим склом, воно підкреслює красу плетених меблів, але Ви завжди можете замовити стільницю з матового скла або з тонуванням «бронза» або «графіт». Дизайнерські інтер'єри можуть зажадати нетривіальних рішень, для цього ми передбачили можливість нанесення повнокольорового принта.

Фахівці PRADEX можуть виготовити меблі на замовлення, навіть якщо Ваша мрія - поки тільки ескіз.