Стіл Оазис

Характеристики

Ширина 90 см
Глибина 90 см
Висота 30 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
6711 .-
Кількість

Стіл Оазис відмінно поєднується не тільки з диваном з однойменної серії, але і з будь-якими диванами і кріслами PRADEX, виконаними в лаунжевій посадці.

Виріб має універсальну кубічну форму, яка вигідно виглядає практично в будь-якому інтер'єрі. Легкий і лаконічний, стіл Оазис здатний швидко виноситися на відкрите повітря для дружнього чаювання в саду, а потім повертатися на своє законне місце у вітальні.

Цій моделі надають перевагу в своїх інтер'єрах ресторани і кафе, приватні особняки і вілли, салони краси; ними меблюються відкриті тераси і веранди.

У нашому інтернет-магазині модель представлена ​​в декількох розмірах:

  • 90х90х30
  • 60х60х30
  • 100х100х30

Для цієї моделі передбачені наступні варіанти стільниці:

  • Скляна
  • HPL (погодостійкий матеріал, стійкий до ударів і подряпин)
  • Плетена

За бажанням можна обрати колір стільниці з будь-якого матеріалу, а скляну поверхню зміцнити спеціальною захисною плівкою, яка захистить скло від розсипання під час удару і подряпин при механічних пошкодженнях.

Ви також можете надати виробу унікальності, нанесши на скляну поверхню за допомогою повнокольорового друку будь-яке зображення (улюблену фотографію, репродукцію, логотип закладу та ін.).

Стіл зі штучного ротанга з цієї серії представлений в стриманих шляхетних відтінках: коричневому, графіті, кава з молоком. Однак за традицією компанія надає можливість замовити цю модель в будь-якому іншому відтінку з широкої кольорової гами.

ВІДПОЧИВАЙТЕ КОМФОРТНО!