Стіл Монтана

Характеристики

Ширина 80 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Прозоре скло
7969 .-
Кількість

Стіл Монтана - авторський меблевий виріб, виконаний в середземноморському стилі. Його незвичайна форма може нагадати мешканця морських глибин, а вигини ніжок неодмінно воскресять в пам'яті морську хвилю. Цей стіл так і проситься в інтер'єри яхт-клубів і ресторанів з морською тематикою. Він обов'язково порадує любителів етнічних мотивів. Його часто обирають в свої будинки люди творчих професій: актори, поети, музиканти та художники. Тож не дивно, адже серія Монтана поєднує в собі зручність, простоту і гармонію!

Стіл Монтана має відкриту нішу, куди зручно покласти і томик віршів улюбленого поета, і свіжу газету.

Стільниця виконана зі скла, яке може мати різну ступінь прозорості. За допомогою столу Монтана можна легко надати своєму інтер'єру унікальності - варто лише нанести на його скляну стільницю будь-яке зображення за допомогою повнокольорового друку. Це може бути логотип закладу або сімейне фото на фоні прибою.

Стіл Монтана, як і всі вироби зі штучного ротанга PRADEX, легкий і мобільний, стійкий до перепадів температури, сонячних променів і вологи! Навіть пізньої осені сидіти за таким столом на відкритій терасі, закутавшись в м'який картатий плед, значить отримувати порцію річного драйву!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в класичних для морської теми синьому та білому, а також в стриманих коричневому і чорному відтінках. За бажанням майстри PRADEX сплетуть вам цю модель столу в будь-якому іншому відтінку ротангової стрічки.

«Море хвилюється раз, море хвилюється два, море хвилюється три - морська фігура на місці замри!» - Чи не це дитяче заклинання допомогло дизайнерам PRADEX створити дивовижну серію Монтана?