Стіл Мартін

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
11507 .-
Кількість

Стіл серії Мартін - це гарний й практичний меблевий виріб PRADEX, виконаний в кубічному стилі. Його стільниця має прямокутну форму, а плетені широкі опори доповнені квадратними декоративними підставками. Така велика кількість правильних геометричних ліній не тільки надає виробу оригінальності, але і допомагає значно економити простір інтер'єру. Ресторани, кафе, заміські будинки, міські апартаменти, бутіки і офіси - ось лише деякі місця, які віддавали перевагу столу Мартін.

Для цієї моделі дизайнери PRADEX розробили два варіанти виконання: в залежності від смакових уподобань і прагматики використання виробу, ви можете обрати великий стіл Мартін на двох опорах або зупинитися на компактному варіанті з однією опорою (80х80х75).

Ви також можете підібрати до виробу стільницю з наступних матеріалів:

- Плетена під склом (скло може мати різну ступінь прозорості)

- HPL (погодостійкий матеріал, стійкий до ударів і подряпин)

- HPL з кантом

Стіл зі штучного ротанга Мартін легкий і мобільний - він здатний легко приставляться до дивана на час кава-брейку, а після повертатися в хол або будь-яку іншу зону відпочинку. Також можлива експлуатація виробу на відкритому повітрі: сонце, вітер, мороз і дощ не зможуть зашкодити його зовнішньому вигляду і функціональністі.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Модель представлена ​​в благородних природних відтінках: білому, мокко і кава з молоком і прекрасно взаємодіє з усіма меблевими предметами серії Мартін. Якщо ж вам необхідний стіл яскравого відтінку, наші майстри з радістю сплетуть його за індивідуальним замовленням. Ви також можете обрати відтінок стільниці, зміцнити скляну поверхню плівкою, що запобігає розсипання скла при ударі, нанести будь-яке зображення на скло за допомогою повноколірного друку.

Якщо вірити даоській практиці символічного освоєння простору фен-шуй, то квадратна (прямокутна) форма висловлює енергію землі і втілює в собі стабільність, надійність, рівновагу і захист, які обов'язково подарує вашому простору стіл Мартін!