Стіл Марсель

Характеристики

Ширина 140 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
11157 .-
Кількість

Стіл Марсель від PRADEX є класичним обіднім столом. Приємний дизайн відмінно підійде для компанування композицій для сучасних інтер'єрів ресторанів, кафе і обідніх зон, літніх майданчиків та терас.

Виріб буде відмінним рішенням для комерційного застосування. Надійні матеріали зберігають свій первісний вигляд навіть при інтенсивному використанні і не бояться впливу погодних умов.
Каркас виконан з легкого алюмінію, що володіє антикорозійними властивостями. Плетіння з штучного ротанга витримує різноманітні навантаження, не боїться вологи, впливу ультрафіолету, грибків і паразитів. Волокно може бути будь-якого забарвлення, поєднуючи кілька кольорів або імітуючи натуральні текстури деревини. Стільниця виконана в поєднанні плетіння та прозорого скла. Але також може бути виготовлена ​​з керамограніта або HPL - композитного сучасного матеріалу, який не вигоряє на сонці, не схильний до впливу води і стійкий до подряпин. Стіл може бути виготовлений на замовлення з відповідним для вас розміром.
Ми підтримуємо постійний контакт зі своїми клієнтами і робимо все можливе, щоб обслуговування і експлуатація меблів були приємним досвідом. Для нас важливо створювати не тільки якісну і надійну продукцію, а й вносити свій вклад в створення вашого затишку.