Стіл Марокко

Характеристики

Ширина 160 см
Глибина 90 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
15201 .-
Кількість

Обідній стіл Марокко розроблений дизайнерами PRADEX з урахуванням багатовікових традицій східної культури: його широка міцна прямокутна стільниця може вмістити велику різноманітність вишуканих страв. Як і всі меблі зі штучного ротанга авторської серії Марокко, стіл має вишукану красу і продуману функціональність, і добре поєднується з обідніми стільцями, кріслами і диванами наших колекцій.

Алюмінієвий каркас і штучний ротанг уможливлюють використування столу на відкритих майданчиках: літніх терасах кафе, ресторанів, біля басейнів або в кафе на пляжі, в якості садових меблів або меблів для дачі. Штучний ротанг унікальний зносостійкий і довговічний матеріал, але ротанг виробництва PRADEX розроблений за власною запатентованою формулою: вона захищає меблі від вигорання на сонці. Перепади температур, опади не страшні нашим меблям, вона не розсихається від спеки і на ній не заводиться грибок від вогкості

Стільниця плетена і покрита тонованим склом, що надає аристократичності столу, але різні інтер'єри диктують різні рішення, тому ми можемо запропонувати інші варіанти стільниці: плетена, плетена зі склом (прозоре, з печаткою), HPL (з кантом і без).

Власне виробництво дозволяє нам виготовляти меблі на замовлення і давати гарантію 5 років на наші вироби, тому що ми контролюємо кожен етап виготовлення.