Стіл Каліфорнія

Характеристики

Ширина 140 см
Глибина 90 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
8754 .-
Кількість

Стіл Каліфорнія - класичний обідній стіл, зі штучного ротанга. Оригінальний дизайн ніжок створює відчуття аркових прорізів, що може виявитися вельми до речі для підтримки інтер'єру, в якому присутні плавні, округлі лінії. Розміри стола дозволяють використовувати з ним як стільці, так і крісла або дивани з наших колекцій, а при необхідності за ним можуть розміститися до 6-ти осіб.

Штучний ротанг і каркас з алюмінію роблять цей стіл універсальними меблями, адже його можна поставити як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках, причому в будь-який час року. Кольору Вашого столу не зашкодить яскраве літнє сонце, завдяки спеціальній формулі ротангової стрічки, розробленої фахівцями PRADEX. Плетені меблі з техноротанга не бояться перепадів температур, вологи, цвілі або грибка. В саду, на літній терасі, в альтанці біля будинку або в кафе, в ресторані або на Вашій кухні - стіл Каліфорнія буде надійною і довговічною прикрасою.

Якщо Вам сподобалася ця модель, але Ви б хотіли щось змінити - завжди є можливість зробити меблі на замовлення. Різні кольори і текстура ротанга, стільниця з матовим склом, тонована під «бронзу» або «графіт», стільниця з HPL з кантом або без, кольоровий принт - ми готові створити будь-яку Вашу ідею.