Стіл Марокко журнальний

Характеристики

Ширина 90 см
Глибина 50 см
Висота 45 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з тонованим склом
6762 .-
Кількість

Стіл із серії Марокко - це авторський меблевий виріб PRADEX, виконаний в східному стилі. Легкий невисокий коктейльний стіл Марокко розроблений дизайнерами з урахуванням багатовікових традицій східної культури: його висота підказує, що в інтер'єрі повинен панувати умиротворений лаунжевий настрій, а широка міцна стільниця готова вмістити велику різноманітність вишуканих східних страв.

На такому столі будуть прекрасно виглядати керамічні вази і глечики, прикрашені мозаїкою і традиційним східним розписом, плоске блюдо з фруктами та солодощами, а також ароматична лампа або кальян.

Стільниця виробу заплетена під скло, яке може мати різну ступінь прозорості. Якщо ви обрали східну тему ключовою темою інтер'єру, можна створити додатковий східний колорит, нанесши на скляну поверхню за допомогою повнокольорового друку орнаменти, що імітують арабську в'язь, або увічнити улюблений вислів східних мудреців.

Плетений стіл Марокко зроблений з якісного штучного ротанга виробництва компанії PRADEX, а значить - виріб абсолютно не боїться вологи, сонця, грибкових пошкоджень і різких перепадів температури. Стіл чудово експлуатується на відкритих терасах, в садах і зонах відпочинку, створених на березі річки, моря або озера.

Як і всі меблі зі штучного ротанга авторської серії Марокко, цей стіл має вишукану красу і продуману функціональність.

Виріб представлено в відтінках: мокко, кава з молоком і білий перламутр. Однак, якщо ви поділяєте східні уявлення про енергію кольору і хочете наповнити простір свого інтер'єру соковитими фарбами, майстри PRADEX сплетуть для вас стіл Марокко з будь-якого відтінку широкої кольорової гами. Втілюйте загадки Сходу в своїх інтер'єрах і будьте щасливі!