Стіл Грейс прямокутний

Характеристики

Ширина 140 см
Глибина 90 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Тоноване скло
15650 .-
Кількість

Стіл Грейс прямокутний - елегантний класичний обідній стіл, який стане прикрасою залу ресторану, кафе або ж вашої їдальні. Завдяки використанню зносостійких матеріалів, стіл може використовуватися на відкритих терасах, верандах, а так само просто неба на присадибних ділянках або літніх майданчиках ресторанів.

Наші дизайнери і технологи звернули особливу увагу на стійкість конструкції, якість обробки, легкість матеріалу і гармонійний зовнішній вигляд. Іржа, грибки і паразити - усі ці чинники виключені при виробництві наших виробів з штучного ротанга. Він служить набагато довше за свої натуральні аналоги, не вигорає на сонці і не боїться вологи. Каркас столу створений з алюмінію, який полегшує виріб, а також не боїться влагі.

Стільниця виконана з тонованого скла. Але це не є обмеженням, ми можемо надати вибір з різних матеріалів. Стільниця може бути такою, що плела, підкреслюючи усю красу штучного ротанга, що плела із склом, із застосуванням HPL - сучасного композитного матеріалу, а також з керамогранита. Усі типи матеріалів довговічні і безпечні в експлуатації. Більше того, стільниця може бути зроблена будь-якого розміру, а також ми можемо виготовити будь-який відтінок або поєднання забарвлення волокна полиротанга.

Клієнти цінують нашу надійність, увагу до деталей і уміння запропонувати унікальні рішення. На усю продукцію компанії PRADEX поширюється гарантійне і постгарантійне обслуговування. Ми упевнені, що наші меблі з гідністю прослужать увесь гарантійний період.