Стіл Грейс круглий

Характеристики

Висота 75 см
Діаметр 100 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Тоноване скло
13780 .-
Кількість

Стіл Грейс круглий - витончений круглий обідній стіл, який добре виглядатиме на терасі, літньому майданчику, в альтанці, на кухні і в їдальні.

Зносостійкість виробу особливо актуальна для ресторанів, кафе і готелів, де в течії дня стіл використовуватиметься з підвищеною інтенсивність. Твердість і жорсткість виробу - грунтуються на поєднанні довговічних і міцних матеріалів.

Не виключено, що столу доведеться знаходитися і під жарким літнім сонцем, і під проливним осіннім дощем. При довгому знаходженні під сонячними променями, натуральні матеріали можуть пересохнути і вигоріти, на відміну від штучного ротанга, який не сприйнятливий до дії вологи і УФ-излучения. А алюмінієвий антикорозійний каркас додає столу легкості.

Меблі з полиротанга досить просто підтримувати в чистоті. Варто усього лише протирати її, щоб вона довгі роки зберігала такий же зовнішній вигляд, як відразу після придбання.

Наші вироби не мають обмежень в зовнішньому вигляді, штучний ротанг надає можливість вибрати унікальний стиль і колір на ваш смак. Ми можемо виготовити стільницю будь-якого розміру, а також ви можете вибрати матеріал стільниці : що плела, із скла, поєднання плетеної стільниці і скла, з керамогранита або ж з композитного HPL.

Ми дорожимо кожним клієнтом і, спираючись на свої знання, робимо усе можливе, щоб експлуатація і обслуговування меблів було приємним досвідом. Ми підтримуємо постійний контакт зі своїми клієнтами. 

Кожен наш виріб - маленький вклад у ваше затишне дозвілля і бізнес.