Стіл Глорія

Характеристики

Ширина 140 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
11914 .-
Кількість

Обідній стіл Глорія зі штучного ротанга виконаний в новій манері. У техніці плетіння цієї моделі використана широка стрічка і тонкий круглий штучний ротанг, а оригінальна кольорова гамма створена переходами кольору від світло-бежевого до коричневого. Плетені меблі зі штучного ротанга використовується в різних стилях оформлення інтер'єру, може прикрасити будинок або дачу і відмінно поєднується з затишними світильниками PRADEX.

Експлуатаційні характеристики столу дозволяють використовувати його не тільки в приміщенні, але і на відкритих площадках в будь-який час року. Спека, холод, перепади температури, опади, висока вологість, грибок і пліснява не зашкодять столу зі штучного ротанга. Він збереже свій колір навіть якщо буде перебувати під сонцем, завдяки запатентованій формулі ротанга.

Вибір стільниці залежить від інтенсивності використання і вимог інтер'єру. Для кафе з підвищеним навантаженням і необхідній зносостійкості можна вибрати стільницю з HPL (кольорову, перламутрову, що імітує дерево, камінь або метал). Домашні столи прекрасно виглядають зі скляними стільницями (прозорими, матовими, з тонуванням «бронза» або «графіт»).

Власне виробництво дозволяє нам вирішувати нетривіальні завдання і виробляти меблі на замовлення.