Стіл Флекс прямокутний

Характеристики

Ширина 130 см
Глибина 90 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці HPL
8312 .-
Кількість

Стіл Флекс - функціональна обідня модель з простою геометрією для інтер'єрів, не переобтяжених деталями. Фірмова легкість і особливості конструкції дозволяють швидко скласти кілька таких виробів в стіл великого формату для всієї родини, прийому гостей, свята в кафе, клубі чи ресторані і роблять його незамінним в якості садовихабо дачних меблів.

Сучасні дизайнери для обстановки обирають практичні, зносостійкі, довговічні комплектуючі, невимогливі у догляді, тому для каркаса був обраний алюміній, а для стільниці - панель HPL. Обидва матеріали не бояться вологи, тому можуть використовуватися під відкритим небом цілий рік. Міцний зв'язок між шарами HPL забезпечує достатню жорсткість, вони не кришаться і не розшаровуються при ударах і вібраціях, витримують перепади температур в діапазоні від -60oС до + 80oС, не вивітрюються і не вигоряють на сонці, а забруднення можна очистити побутовою хімією.

Стільниця з HPL ідеально імітує натуральні матеріали, такі як дерево або камінь. У нашому інтернет магазині Стіл Флекс представлений в кольорі «ясен», але при виготовленні меблів на замовлення Ви можете вибрати не тільки колір стільниці і каркаса, але і розмір столу, навіть якщо Вам потрібен стіл шириною 1 метр 30 см, а завдовжки 3 метри - ми зможемо його зробити!

Проектування виробів, складання схеми посадочних місць, допомога в організації продуманого зонування - наші дизайнери готові допомогти Вам в цьому!