Стіл Флекс-М прямокутний

Характеристики

Ширина 300 см
Глибина 100 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці HPL
22570 .-
Кількість

Стіл Флекс-М для дружної сім'ї, веселих компаній, посиденьок на дачі в саду, «летючок» або тренінгів. Він був створений на прохання наших клієнтів, так як знайти дійсно великий стіл виявилося не легко. Дизайнери PRADEX розробили витончену модель довжиною 3 метри з каркасом з алюмінію і стільницею без стиків з HPL.

Цей виріб може служити в приміщенні або під відкритим небом: алюміній не боїться корозії і додає фірмову легкість конструкції, а HPL (High Press Laminate) - або ламінат високого тиску, відрізняється зносостійкістю, не боїться високих температур, вологи, ультрафіолетових променів і побутових хімікатів. Торець не вимагає додаткової обробки і є функціональним відразу після розпилу матеріалу, але ми можемо запропонувати стільниці з кантом і без.

Великий вибір відтінків імітують натуральне дерево, камінь і метал, кольорові і перламутрові стільниці та можливість обрати колір каркаса - допоможе вписати стіл в інтер'єр будь-якого стилю.

Ми впевнені в якості нашої продукції і дорожимо своїм клієнтами, тому супроводжуємо її протягом усього терміну її служби і здійснюємо післягарантійне обслуговування.