Стіл Блюз квадратний

Характеристики

Ширина 80 см
Глибина 80 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
5826 .-
Кількість

Авторський виріб Блюз - це невеликий граціозний стіл зі штучного ротанга, який стане відмінним доповненням домашнього інтер'єру. Завдяки квадратній стільниці і витонченим ніжкам, злегка вигнутим зовні, ця модель здатна прикрасити будь-яку з кімнат, надавши їй грайливого настрою. За таким столом зручно перекусити, не відриваючись від перегляду улюбленого фільму, або випити чашечку кави в компанії близької людини.

Відмінно підійде ця модель і для кафе з приємною розслаблюючою обстановкою. При цьому власники закладів можуть не хвилюватися про практичність виробу. Володіючи фірмовою легкістю, стіл Блюз може швидко переміщатися в різні зони відпочинку. А унікальні властивості штучного ротанга роблять його байдужим до сонця, вологи, морозу і практично позбавляють можливості забруднюватися. Ніякого спеціального догляду при використанні напротязі цілого року на відкритому повітрі!

ДЛЯ ЦІЄЇ МОДЕЛІ ПЕРЕДБАЧЕНО ТРИ ВАРІАНТИ стільниці:

- скляна (скло може мати різну ступінь прозорості);

- плетена під склом;

- HPL (широкий вибір відтінків: кольорові, перламутрові, що імітують метал, дерево і камінь).

За допомогою столу Блюз можна легко підкреслити унікальність свого інтер'єру - досить лише нанести на його скляну стільницю будь-яке зображення за допомогою повноколірного друку. Це може бути логотип закладу або сімейне фото з літнього відпочинку.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб представлено в добротних відтінках: коричневому, білому і кави з молоком. За бажанням майстри PRADEX сплетуть вам цю модель столу в будь-якому іншому відтінку ротангової стрічки.

Стіл Блюз - це запорука невимушеного настрою в ваших інтер'єрах!