Стіл Бейсик

Характеристики

Висота 75 см
Діаметр 60 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
4707 .-
Кількість

Легкий і зручний стіл Бейсик створений дизайнерами PRADEX для людей, що цінують в інтер'єрі гармонію. Згідно східної філософії, стіл круглої форми є символом неба і затишку: плавність лінії стільниці здатна об'єднувати тих, хто сидить, надаючи їм рівні умови!

Інтер'єри кондитерських і кав'ярень, відкритих терас і альтанок – авторський меблевий виріб Бейсік відмінно впишеться в самий різний простір, наповнивши його легкістю і романтичним настроєм!

Завдяки штучному ротангу відмінної якості, стіл Бейсик не вигоряє на сонці, не тріскається на морозі і не деформується в воді. Він ідеальний для трапези на свіжому повітрі в будь-який час року!

ДЛЯ ЦІЄЇ МОДЕЛІ плетеного СТОЛУ ІСНУЄ КІЛЬКА ВАРІАНТІВ ВИКОНАННЯ стільниці:

  • скляна стільниця (скло може мати різну ступінь прозорості, бути прикрашено орнаментом або будь-яким зображенням);
  • плетена стільниця під склом;
  • стільниця з HPL (погодостійкого матеріалу, стійкого до ударів і подряпин).

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Ви також можете обрати колір будь-якої стільниці, а скляну поверхню зміцнити спеціальною захисною плівкою, яка захистить скло від розсипання під час удару і подряпин при механічних пошкодженнях.

Виріб популярний в світлих тонах ротангової стрічки: білому і кави з молоком. За індивідуальним замовленням можливе виготовлення столів Бейсик в яскравих відтінках ротангової стрічки!

Додайте вашому інтер'єру гармонії!