Стіл Атлант

Характеристики

Висота 75 см
Діаметр 140 см
Матеріал каркасу Алюміній
Матеріал стільниці Плетена з прозорим склом
22351 .-
Кількість

Стіл «Атлант» - перша модель цієї колекції, був створений для великих приміщень і відкритих майданчиків кафе і ресторанів. Розробляючи моделі столів, наші дизайнери піклуються про функціональність і естетику, тому розміри столу «Атлант» дозволяють сервірувати стіл для великої компанії, а форма має чудовий вигляд з різними варіантами стільців. В оточенні стільців колекції «Блюз» він буде виглядати вишукано, зі стільцями «Палермо» - лаконічно, «Галант» - респектабельно.

ВАРІАНТИ стільниці

Ми передбачили різні варіанти стільниці: вона може бути плетена, плетена зі склом або виконана з HPL з кантом або без. HPL - сучасний матеріал, який відрізняється зносостійкістю: не боїться високих температур, вологи, ультрафіолетових променів і побутових хімікатів). Якщо Ви оберете скляну стільницю, то вона може бути прозорою, матовою або з тонуванням «бронзи» ​​або «графіту», яка буде прикрашена Вашим фірмовим логотипом або будь-яким зображенням, за допомогою повнокольорового друку. При виборі HPL ми теж можемо Вас здивувати широкою гамою відтінків: кольорові, перламутрові, що імітують метал, дерево або камінь. Якщо Ви плануєте використовувати стіл «Атлант» на відкритому майданчику, то можливо передбачити отвір в центрі столу для парасольки.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Переваги штучного ротанга зробили його улюбленцем не тільки дизайнерів, але і рестораторів, адже він не втрачає своїх якостей з плином часу, не боїться навантажень, температур і не вимагає складного догляду - забруднення можна легко видалити водою.

Ця модель представлена ​​в нашому інтернет-магазині в чотирьох популярних відтінках: білий, кава з молоком, коричневий і чорний, але ми завжди готові йти на зустріч Вашим побажанням, навіть якщо кольори Вашого інтер'єру вимагатимуть всіх відтінків веселки.