Тумба Бостон

Характеристики

Ширина 120 см
Глибина 40 см
Висота 90 см
Матеріал каркасу Алюміній
17991 .-
Кількість

Тумба Бостон - класична модель зі штучного ротанга, яка може бути частиною модульної системи для вітальні або самостійним предметом інтер'єру в будинку, на дачі або в альтанці в саду. Тумба може бути зручна в якості меблів літнього майданчика кафе для того, щоб зберігати в ній посуд або текстиль. Полки тумби покриті тонованим склом. Плетені меблі зі штучного ротанга чудово комбінуються з текстилем, металом, шкірою, каменем, керамікою тому можуть знайти застосування в різних інтер'єрах.

Штучний ротанг практичний і сучасний матеріал, який не вимагає особливого догляду і не втрачає своїх властивостей з часом. У формулу ротангової стрічки виробництва PRADEX включені спеціальні добавки, які запобігають вигорянню на сонці. Алюмінієвий каркас дозволяє створювати легкі конструкції і не схильний до корозії.

Тумба Бостон в нашому інтернет магазині представлена ​​в 3-х найбільш актуальних відтінках: білий, коричневий і чорний. Скло на полицях може бути матовим, з тонуванням «бронза» або «графіт». Якщо Ви хочете зробити унікальні меблі, то завжди є можливість зробити їх на замовлення, наші дизайнери завжди допоможуть Вам у цьому.