Скриня

Характеристики

Ширина 90 см
Глибина 50 см
Висота 50 см
Матеріал каркасу Алюміній
10743 .-
Кількість

Скриня - старовинний предмет меблів, який став актуальним завдяки своїй практичності, але в сучасні інтер'єри було б складно гармонійно вписати такий аксесуар, тому наша Скриня лаконічна і цілком сучасна. ЇЇ місткість дозволить зберігати велику кількість речей, а фірмова легкість - без зусиль зробити перестановку.

На літньому майданчику кафе чи ресторану в тій скрині можуть зберігатися теплі пледи для Ваших гостей, в СПА-салоні - рушники, в будинку плетену скриню можна поставити в спальні як ящик для білизни, а в дитячій в ній можна зберігати дитячі іграшки.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Штучний ротанг виробництва PRADEX не вигоряє на сонці, на відміну від аналогів, не боїться вологи, на ньому не заводяться грибок і пліснява, а каркас виконаний з алюмінію, тому скриню можна використовуватися навіть на відкритій терасі або в якості садових меблів для зберігання садового інвентарю.

Повний цикл виробництва дозволяє нам вносити будь-які зміни в моделі або спроектувати їх за Вашими ескізами, тому у нас завжди є можливість виготовити меблі на замовлення.