Шафа Лего-М

Характеристики

Ширина 125 см
Глибина 40 см
Висота 180 см
Матеріал каркасу Алюміній
32330 .-
Кількість

Шафа Лего-М - практична, містка шафа, що поєднує відкриті і закриті секції. Оформлені зі смаком відкриті ніші - це і красивий декор, і зручність, тому що дозволяють швидко взяти необхідну річ. Ця модель може стати частиною спального гарнітура з плетених меблів, прикрасити дитячу або бути частиною модульної системи для вітальні.

Меблі зі штучного ротанга - легкі, Вам більше не потрібна буде допомога сусідів, якщо Ви заплануєте перестановку, наші меблі не бояться вогкості, каркас з алюмінію НЕ поржавіє, а на техноротангу НЕ заведеться грибок або цвіль, вони не вимагають складного догляду і не вигорять на сонці, а забруднення легко змити водою.

Суворий контроль якості на кожному етапі дозволяє нам гарантувати довговічність, а повний цикл виробництва - створювати меблі на замовлення. Незважаючи на те, що Шафа Лего-М представлена в 5 найбільш популярних відтінках: коричневий, білий, кава з молоком, мокко і чорний, Ви можете обрати будь-який інший відтінок або замовити комбінацію кольорів коричневий з мокко для вітальні або салатовий з блакитним для дитячої - зателефонуйте і замовте те, що Вам хочеться. Також Ви можете обрати товщину і текстуру ротангової стрічки або внести конструкційні зміни.

У PRADEX виконуються всі побажання.