Шафа Гео

Характеристики

Ширина 91 см
Глибина 40 см
Висота 203 см
Матеріал каркасу Алюміній
28172 .-
Кількість

Шафа Гео - елегантна і авантажна містка шафа зі штучного ротанга. Оригінальне плетіння, закруглені кути роблять цю модель дуже стильною і затишною одночасно. Шафа буде відмінним рішенням для Вашого офісу, адже штучний ротанг добре поєднується з деревом, металом і склом, або може скласти гарнітур з плетеними меблями з наших колекцій для Вашої спальні, дитячої кімнати або передпокою. На сайті шафа представлена в 5-ти актуальних відтінках: коричневому, кава з молоком, мокко, графіт і чорний, але Ви завжди можете зробити меблі на замовлення і обрати будь-які, навіть самі яскраві кольори або їх поєднання.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Меблі зі штучного ротанга дуже практичні, вони не вимагають особливого догляду, Ви можете не турбуватися якщо на них потрапить вода або якщо вони забрудняться, забруднення легко видаляються, а вода не завдасть шкоди. Спеціальна рецептура ротангової стрічки PRADEX захищає її від вигоряння на сонці, ротанг не виділяє шкідливих речовин і не має запаху, алюмінієвий каркас додає фірмову легкість.

Індивідуальний підхід - це те, що відрізняє нас і дає можливість розвиватися, тому Ваші побажання по товщині і текстурі ротангової стрічки, по конструкційним особливостям - будуть враховані нашими фахівцями.