Комод Лего

Характеристики

Ширина 200 см
Глибина 40 см
Висота 75 см
Матеріал каркасу Алюміній
28336 .-
Кількість

Комод Лего зі штучного ротанга буде актуальний в сучасних інтер'єрах, так як на зміну громіздким стінкам прийшли модульні системи і невисокі меблі, якы оптично збільшують простір. Верхній ряд відкритих секцій дозволяє брати потрібні речі просто простягнувши руку і робить комод візуально більш легким, а закриті секції досить місткі. Ця модель відмінно поєднується з іншими меблями з наших колекцій: дивани, шафи, крісла і журнальні столики, в інтернет магазині PRADEX Ви можете підібрати меблі для оформлення всього будинку, дачі або навіть приватного готелю.

Cтильні і затишні меблі з штучного ротанга дуже практичні, вони вологостійкі, на них не заводиться грибок і пліснява, забруднення легко змити водою, каркас з алюмінію не схильний до корозії, меблі легкі і не вигоряють на сонці.

В інтернет-магазині PRADEX комод Лего представлений в 5-ти найбільш актуальних відтінках, але у Вас є можливість придбати меблі на замовлення. Власне виробництво дозволяє нам виробляти ротанг різного кольору, ширини і текстури, розробляти різноманітні види плетіння, створювати будь-які форми каркасів. Зателефонуйте нам і фахівці PRADEX допоможуть створити унікальний дизайн і розробити оригінальні стилістичні рішення.