Шезлонг Соляріс

Характеристики

Ширина 60 см
Глибина 215 см
Висота 95 см
Висота сидіння без подушки 40 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
17076 .-
Кількість

Любителі фантастики, звичайно, пам'ятають роман Станіслава Лема «Соляріс».

А кіномани знають і люблять однойменний фільм Андрія Тарковського, знятий за його мотивами. Дія там розгортається в далекому майбутньому і не де-небудь, а в космосі!

Саме космічні мотиви і лягли в основу цього елітного виробу PRADEX.

Шезлонг з ротанга Соляріс виготовлений з прогресивного матеріалу на металевому каркасі. Його лита суперсучасна ергономічна форма імітує виріб 22 століття, а штучний ротанг повідомляє виробу властивості, необхідні для міжпланетних подорожей. Легкий, стійкий до вологи, ультрафіолету і різких перепадів температур, шезлонг Соряріс не вбирає ні бруд, ні пил і здатний витримувати значні фізичні навантаження!

Завдяки цим унікальним якостям, шезлонг може стати незамінним в spa-салонах і елітних санаторіях, які пропонують своїм клієнтам різні процедури по оздоровленню і омолодженню на основі лікувальної грязі, аромомасел і інших косметичних засобів. Його ергономічна форма, регульована спинка і добре продумані габарити забезпечать клієнтові повне розслаблення, а можливі забруднення легко усуватися вологою тканиною.

Стильно і дорого виглядає цей виріб і в приватних особняках, і на фешенебельних віллах.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Популярні для цієї моделі відтінки - коричневий, чорний, мокко. Але якщо вам здається, що колір шезлонга майбутнього повинен бути іншим, ми розробимо його, врахувавши всі ваші побажання.

Дизайнери PRADEX впевнені, що елітні меблі з ротанга, отриманого штучним шляхом, - відмінне рішення для інтер'єрів майбутнього!