Шезлонг Ліст

Характеристики

Ширина 86 см
Глибина 250 см
Висота 47 см
Висота сидіння без подушки 34 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
18375 .-
Кількість

Цей авторський шезлонг створювався дизайнерами PRADEX як лежак підвищеного комфорту і як самостійний арт-об'єкт. Шезлонг Лист - це елітні меблі зі штучного ротанга: міцні, довговічні і ергономічні. Мотив екзотичної рослини, цікаво обіграний в цій моделі, додасть вашому інтер'єру пікантності і легкого грайливого настрою. В саду на дачі, в СПА-салоні, в готелі біля басейну або на пляжі-він буде привертати увагу і служити практичною прикрасою.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Запатентована нами формула штучного ротанга, робить шезлонг нечутливим до перепадів температур, він не розсихається і не вигорає на сонці, стійкий до вогкості, цвілі і грибків. Завдяки каркасу з алюмінію Шезлонг Лист легкий і не схильний до корозії. Всі наші вироби не вимагають спеціального догляду, забруднення можна змити водою.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Текстильне оформлення може зробити Шезлонг Лист ще більш затишним: матрац, подушки-валики, акцентні подушки - все це може бути не менш красиво!

ГАРАНТІЯ

Власне виробництво і ретельний контроль продукції, що випускається, дозволяють нам гарантувати якість наших виробів, навіть після закінчення 5-ти років гарантії ми продовжуємо піклуватися про наші меблі з постгарантійною програмою.