Шезлонг Гранд

Характеристики

Ширина 73 см
Глибина 190 см
Висота 79 см
Висота сидіння без подушки 35 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
11148 .-
Кількість

Шезлонг Гранд - зручна і практична модель зі штучного ротанга респектабельної колекції Гранд. Цей шезлонг можна рекомендувати не тільки для пляжних клубів або як меблі біля басейну, дизайн шезлонга дозволяє замовляти його як садові меблі або меблі для дачі. На відміну від інших моделей шезлонгів Гранд оснащений 2 коліщатками, тому, незважаючи на його значні розміри, Ви зможете без зусиль зробити перестановку. Зовнішній вигляд шезлонга нагадує тахту, а оснастивши його набивними і секційними подушками Ви отримаєте повноцінну отоманку, яка в поєднанні з лаунжевими столами і кріслами з наших колекцій складе красивий ансамбль для оформлення тераси, альтанки або для відпочинку під відкритим небом. Ця мультифункціональність шезлонга Гранд робить його дуже популярним.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Плетені меблі PRADEX зі штучного ротанга довели свою довговічність роками служби в готелях, клубах і будинках наших клієнтів, так як наш ротанг дійсно має захист від ультрафіолету, не вигоряє на сонці, більш еластичний і довговічний, ніж ротанг інших виробників. Каркас шезлонга виконаний з алюмінію, це гарантує фірмову легкість, а підголівник можна регулювати і обирати з 4-х положень. Шезлонг Гранд не боїться вологи, може використовуватися в діапазоні температур -30 ... + 55 ° С, на ньому не заведуться грибок або цвіль, а щоб прибрати забруднення його досить протерти губкою або полити водою зі шланга.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Текстильне оформлення секційними подушками, подушками-валиками і акцентними подушками - зробить комфортним використання шезлонгів Гранд в будь-який сезон!