Шезлонг Арізона-С

Характеристики

Ширина 70 см
Глибина 194 см
Висота 86 см
Висота сидіння без подушки 36 см
Матеріал каркасу Алюміній
Штабелювання Так
Додатково Можна укомплектувати колесами
Текстиль Не входить у вартість
9040 .-
Кількість

Цей стильний шезлонг був створений для українського пляжного центру відпочинку. Модель Арізона-С досить широка, що робить її зручною для людей будь-якої комплекції. Дизайнерами PRADEX були враховані анатомічні особливості людини і продумані необхідні положення фіксації спинки. Шезлонг добре встановлюється на будь-якій поверхні, будь то пісок, галька, трава або плитка, а в разі потреби легко штабелюються, що дозволяє економити місце під час зберігання. Господарі SPA-салонів, басейнів і заміських клубів давно оцінили зручність шезлонгів, які перестали бути виключно пляжними меблями.

Як і всі плетені меблі з ротанга PRADEX, виріб мобільний, стійкий до вологи, температурних перепадів, не вимагає спеціального догляду. Запатентована формула техноротанга нашого виробництва запобіжить вигорянню на сонці, а значить, Ваш шезлонг збереже свій колір навіть в спекотне літо.

Штучний ротанг комфортний, так як повторює вигини тіла, але доповнити шезлонг можна матрацом із зносостійкого водонепроникного, дихаючого текстилю всіляких забарвлень і текстур.

PRADEX - виробник меблів, тому Ви завжди можете у нас зробити меблі на замовлення і вони будуть унікальні.