Шезлонг Арізона

Характеристики

Ширина 70 см
Глибина 194 см
Висота 86 см
Висота сидіння без подушки 36 см
Висота подушки 4 см
Матеріал каркасу Алюміній
Штабелювання Так
Додатково Можна укомплектувати колесами
Текстиль Не входить у вартість
7731 .-
Кількість

Ця стильна модель шезлонга PRADEX з'явилася завдяки замовленням українського пляжного центру відпочинку. Шезлонг Арізона розроблений дизайнерами з урахуванням анатомічних особливостей людини і має продумані зручні положення фіксації спинки. Модель досить широка, що робить її зручною для людей будь-якої комплекції.

Стійкий шезлонг Арізона здатний встановлюватися на будь-якій поверхні, будь то пісок, галька, трава або плитка.

Виріб має всі переваги плетених зі штучного ротанга меблів нашого виробництва: він легкий і мобільний, стійкий до вологи, ультрафіолету і температурних перепадів, не вимагає спеціального догляду.

Сучасний і стильний, надійний і функціональний шезлонг Арізона здатний зробити ваш відпочинок біля води комфортним, подарувавши гарний настрій!

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Виріб популярний в коричневому, білому, кава з молоком відтінках. За індивідуальним замовленням можливо замовити шезлонг Арізона в інших відтінках з широкої кольорової гами.

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Для максимально комфортного відпочинку рекомендуємо доповнити шезлонг сидіннями і матрацами PRADEX. Вони можуть бути виготовлені з непромокаючої тканини різних забарвлень і текстур. Це можуть бути стильні стьобані матраци або вироби, що імітують автомобільні сидіння. Ви також можете нанести на матрац будь-яке зображення: логотип компанії, улюблену фотографію або репродукцію.

Не забувайте, що деталі дарують вашим інтер'єрам індивідуальність і задають настрій всьому простору!