Садові дивани з ротанга

Матеріал каркаса
Розмір посадки
Матеріал плетіння
Висота посадки
Кількість підлокітників

Дивани в сад, на дачу, на подвір'я, на вулицю

Завдяки вдосконаленню технології плетіння, приходу нових технологій, появи більш надійних матеріалів, плетені меблі стали втіленням справжнього мистецтва. Якщо додати до цього професіоналізм і майстерність власних майстрів, закоханих у свою справу, то це лише підтверджує подібні твердження. Досить подивитися на столи, стільці або садовий диван з ротанга, щоб переконатися в цьому і отримати насолоду від краси сучасного ротанга плетіння. Але довго милуватися не варто. Адже всі предмети розраховані на людей із середнім рівнем достатку. Тому прикрасити подібної меблями власну ділянку, терасу або альтанку заміського будинку, може будь-хто.

Плетені меблі з техноротанга виглядають як витончене мереживне плетіння. Насправді столи, крісла, стільці, гойдалки, садові дивани - це легкі, але міцні і надійні предмети. Унікальність подібних меблів в тому, що вони гармонійно вписуються в садові ландшафти, вуличні дизайни і сучасні інтер'єри. Присутність такого дивана створює враження, що людина знаходиться в заростях субтропіків і має можливість насолодитися дивовижним видом незвичайних рослин. Такі думки часто відвідують тих, хто відпочиває на плетених меблях. Повноцінний відпочинок і всебічний релакс гарантовані.

Правильний декор для вашого саду

Багато власників дач і заміських ділянок намагаються створити неповторні ландшафтні дизайни. Але досягти остаточно такої мети неможливо без присутності надійних і комфортних меблів для саду або тераси . Саме тому пропонується купити диван для саду, виготовлений в кращих традиціях стародавнього плетіння із застосуванням сучасних технологій. Настрій будинку і на ділянці створюють зручні предмети. Саме таким може стати плетений диван, що дарує комфорт і повноцінний відпочинок господарям і їх гостям.

Плетені меблі завжди користувалися підвищеним попитом. Але, через дорожнечу натурального матеріалу, дозволити таке собі могли далеко не всі. Часи минули, і сьогодні на зміну лозі і стеблах пальми ротанга прийшов надійний штучний матеріал, який значно поліпшив якість виробів і значно знизив їх вартість.

Столи, стільці, крісла, плетені дивани для дачі ніяк не можуть конкурувати з натуральними «побратимами», так як мають цілий ряд позитивних характеристик і переваг:

  • легка вага;
  • стійкість до атмосферних опадів;
  • протистояння прямих сонячних променів і температурних перепадів;
  • простота догляду;
  • довгий термін служби;
  • невисока вартість.

Вже цього невеликого переліку досить для того, щоб пояснити підвищений попит на ринку на предмети особистих, сімейних, ресторанних та офісних меблів.

Наша компанія готова задовольнити вимоги самого вимогливого замовника. Представлений асортимент великий. Тому в каталозі може бути представлені ​​ садові меблі диван, крісла, гойдалки, які виготовлені в єдиному екземплярі і є ексклюзивом. Не виключена можливість виготовлення меблів за індивідуальними замовленнями, що не відображається на кінцевій вартості виробів. Ми готові задовольнити смак, не вимагаючи при цьому зайвих витрат з клієнта.

Показати ще
Сховати