Пуф Шейк

Характеристики

Ширина 40 см
Глибина 40 см
Висота 40 см
Матеріал каркасу Алюміній
3367 .-
Кількість

Створенням цього пуфа дизайнерам PRADEX вдалося вирішити постійну проблему, яка виникає у spa-салонів, комплексів з відкритими басейнами, турецьких лазень, яка полягає в гострій необхідності низьких приставних виробів. Саме завдяки блискучому виконанню цієї функції, пуф Шейк став справжнім бестелером нашої компанії!

Пуфу додана універсальна форма куба, яка підходить будь-яким просторам і інтер'єрам. Абсолютна легкість виробу дозволяє без найменших труднощів переміщати його в різні зони відпочинку. А властивості штучного ротанга, з якого він сплетенний, забезпечують цьому функціональному кубічному сидінню стовідсоткову стійкість до вологи, ультрафіолету, грибкових пошкоджень і забруднень.

Для моделі Шейк передбачені різні варіанти плетіння - орнамент обирається клієнтом, виходячи зі смакових переваг.

КОЛЬОРИ ВИРОБУ

Ми раді запропонувати вам цей стильний меблевий предмет в п'яти життєрадісних соковитих відтінках: червоному, синьому, оранжевому, зеленому і лимонно-жовтому.

Якщо у вас виникло бажання спробувати себе в ролі дизайнера і надати виробу інший колір, майстри PRADEX з радістю втілять ваші креативні ідеї в життя!

Пуф Шейк може стати прекрасним рішенням для дитячих ігрових кімнат та спортивних майданчиків у розвиваючих центрах і дитсадках. З його допомогою можна швидко організувати ігрову зону в готелі або сімейному ресторані. Можете бути впевнені, малюки прийдуть в невимовний захват, пересуваючи різнокольорові кубики-пуфи і будуючи їз них будиночки, палаци, мости і космічні кораблі!

За вашим бажанням пуф Шейк може бути доповнений м'яким сидінням, яке, в свою чергу, може бути виготовлено з водонепроникного текстилю.

Плетені меблі пуф Шейк - це універсальність, яскравість, функціональність і багато позитивних емоцій!