Пуф-підставка Марокко

Характеристики

Ширина 55 см
Глибина 58 см
Висота 43 см
Висота сидіння без подушки 34 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
4439 .-
Кількість

Пуф-підставка Марокко - меблі зі штучного ротанга, виконані в арабському східному стилі. Приземкуваті меблі, стрілчасті арки основи, подушки - створюють інтер'єр східної казки. Пуф-підставка грає в такому інтер'єрі особливу роль, вона буде дуже актуальна як самостійний предмет меблів в поєднанні зі столом журнальним Марокко або іншими лаунжевими столами наших колекцій, а приставивши її до крісла Марокко Лаунж, Ви отримаєте зручну отоманку, на якій можна відпочити напівлежачи.

ШТУЧНИЙ РОТАНГ

Штучний ротанг - сучасний матеріал, його якості дозволять Вам використовувати меблі в будинку, на терасі або в саду. Волога, перепади температур, грибок або бактерії не зіпсують його, а забруднення легко змити водою. До складу ротангової стрічки PRADEX включена добавка, яка захистить від ультрафіолету Ваші плетені меблі, вони не втратять колір, на відміну від аналогів інших виробників.

ТЕКСТИЛЬ
Зробити пуф-підставку частиною інтер'єру допоможе секційна подушка: великий вибір якісних зносостійких тканин, можливість нанесення повнокольорового принта - здійснять будь-яку дизайнерську задачу.

КОЛЬОРИ РОТАНГА

У нашому інтернет магазині Пуф-підставка Марокко представлена ​​в трьох найбільш затребуваних кольорах - кава з молоком, білий і коричневий, але у нас завжди є можливість зробити меблі на замовлення і врахувати Ваші побажання як за кольором і текстурою ротанга, так і по конструкційним особливостям.