Пуф-підставка Монтана лаунж

Характеристики

Ширина 70 см
Глибина 65 см
Висота 45 см
Висота сидіння без подушки 35 см
Висота подушки 10 см
Матеріал каркасу Алюміній
Текстиль Не входить у вартість
5723 .-
Кількість

У популярній серії Монтана дизайнери PRADEX представили унікальний і багатофункціональний меблевий виріб - плетену підставку під крісло. Цьому невеликому предмету під силу привнести у ваше життя комфорт і яскраві емоції.

Підставка під крісло може експлуатуватися окремо. В цьому випадку вона служить зручним мобільним пуфом, який особливо люблять діти і молодь. Завдяки своїй невагомості він може легко переміщатися в найнесподіваніші куточки будинку, утворюючи зони відпочинку! Його зручно виносити на вулицю, щоб помилуватися заходом сонця або посидіти в тіні квітучого бузку. З його допомогою можна легко утворити дитячі ігрові зони в бізнес-центрах і ресторанах.

У той же час - цей виріб зі штучного ротанга може приставляться до крісла Монтана лаунж, перетворюючи його в зручну атаманку. Це дає можливість стильно відпочити під час обідньої перерви в положенні напівлежачи, не виходячи з офісу!

КОЛЬОРИ ВИРОБІВ

Дизайнери для підставки під крісло Монтана лаунж надали перевагу наступним кольорам: лимонно-жовтий, білий, кава з молоком і коричневий. Саме в цих відтінках вона випускається серійно. Якщо ж концепція вашого інтер'єру передбачає меблі іншого відтінку, наші майстри сплетуть вам будь-яку кількість підставок під крісло необхідного кольору!

ДОДАТКОВИЙ ТЕКСТИЛЬ

Ви також можете доповнити виріб м'яким і якісним сидінням PRADEX, обравши для нього текстуру і забарвлення матеріалу.

Якщо меблі цієї серії вас підкорили, а в гольф ви жодного разу в житті не грали, то, можливо, вам варто спробувати!